ZZ SENSITIVE, citlivá pleť

7 položiek celkom
Regeneračný nočný krém od 35 r.  50ml
Tip
Skladom do 2-3 dní
Kód: 871
€34,90

Regeneračný nočný krém určený pre STARŠIU citlivú, zrelšiu pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu. Upokojuje pokožku a spevňuje kontúry pleti. Dostáva flóru pleti naspäť do rovnováhy.

Kód: 871
Regeneračný denný krém od 35 r. 50ml
Tip
Skladom do 2-3 dní
Kód: 869
€33,90

Regeneračný denný krém je určený pre citlivú, zrejšiu pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu. Pokožka je uvolnená, upokojená a vyhladená. Spevňuje kontúry tváre.

Kód: 869
Posilňujúci nočný krém do 35 r. 50ml
Tip
€26,90

Posilňujúci nočný krém určený pre MLADŠIU citlivú pleť do 30 +/-. Upokojuje, posilňuje a stará sa o pokožku. Dostáva flóru pleti späť do rovnováhy. Napomáha regulovať prirodzenú...

Kód: 868
Ochranný denný krém do 35 r. 50ml
€25,90

Ochranný denný krém je určený pre MLADŠIU citlivú pleť do 30+/-. Ľahké zloženie ponúka jemnú starostlivosť a posilnenie ochrannej bariéri pleti. Zabezpečuje pocit upokojenej...

Kód: 867
Posilňujúci pleťový gél 150ml
Tip
€22,90

Pleťový gél pre citlivú pleť posilňuje, upokojuje a osviežuje pokožku pleti. Hydratuje pleť do hĺbky. Zabezpečuje pocit sviežej a oddýchnutej pleti.

Kód: 865
Regeneračný očný krém 15ml
Tip
€20,90

Očný krém pre citlivú pleť starostlivo regeneruje, upokojuje a vyhladzuje pokožku pleti okolo očí a redukuje vrásky. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti.

Kód: 866
Jemná čistiaca emulzia 150ml
Tip
€18,90

Čistiaca emulzia pre citlivú pleť dôkladne a jemne čistí pleť, krk a dekolt. Upokojuje pleť počas čistenia a zjemňuje pokožku. Pravidelným užívaním sa viditeľne zvyšuje odolnosť...

Kód: 864

Návrh bez názvu (10)

Pleť, ktorá je citlivá,alergická a zraniteľná samozrejme potrebuje špeciálnu starostlivosť. Línia ZZ SENSITIVE System Anti-Stress obsahuje dokonale nakombinované aktívne ingrediencie v produktoch tak pre mladú pleť, ako aj pre zrelú pleť. ANNEMARIE BORLIND ponúka účinné produkty určené pre citlivú, jemnú pleť s obsahom prebiotických a probiotických komplexov. Tieto inovatívne komplexy sú založené na najnovších vedeckých výskumoch a know-how, čím sa stávajú prvými v prírodnom kozmetickom segmente, ktorí použili tieto ingrediencie v kozmetike. Keď je imunitný systém pleti narušený, môže to viesť k podráždeniu, iritáciam a začervenaniu. Často je to vidieť v zimnom období, kedy pri prechode zo zimy do tepla pleť takto reaguje. Inovatívny prebiotický a probiotický komplex reguluje prirodzenú obranyschopnosť, posilňuje pokožku, stabilizuje imunitný systém pleti a prináša flóru pokožky späť do rovnováhy.

Ukľudňuje podráždenie a zápal, redukuje začervenanie pleti, čím vlastne pomáha redukovať citlivosť pleti a buduje tak jej obranyschopnosť. Pocit pnutia vymizne, vzniká pocit uvoľnenej a zrelaxovanej pleti. Dochádza k normalizácii citlivej pleti vďaka novej receptúre obohatenej o nové aktívne ingrediencie po prvý krát.

MLADÁ PLEŤ do 30 +/-  Ochranný denný krém, Posilňujúci nočný krém
ZRELÁ PLEŤ od 35 +/- Regeneračný denný krém, Regeneračný nočný krém, Regeneračný očný krém

Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu (1)

Zloženie uvedené v detaile produktov nižšie!

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.