Náhradná kazeta na ošetrovanie akné pre IPL epilátor LATYS

Kód: 4194
Akcia Novinka Tip
€99 –20 %
Náhradná kazeta na ošetrovanie akné pre IPL epilátor LATYS
€99 –20 % €79
Skladom do 2-3 dní
Môžeme doručiť do:
16.7.2020
  • likviduje baktérie propionibacterium acnes
  • eliminuje zápaly
  • dlhá životnosť

Detailné informácie

Podrobný popis

Ošetrovanie akné

Táto terapia proti akné funguje na báze IPL svetla. Svetlo má špecifickú vlnovú dĺžku,ktorá zabíja baktérie Propionibacterium acnes, ktoré spôsobujú zápal upchatých pórov. Výsledky - výrazné zníženie počtu baktérii - sú okamžité.  Pri ošetrení si vždy nasaďte okuliare a vynechajte oblasť okolo očí. Ošetrovanie je bezpečné, no napriek tomu odporúčame, preštudovať si návod. K použitiu je nutné mať IPL epilátor LATYS, na ktorý sa kazeta nasadí.

Postup

  • Nasaďte kazetu pre ošetrenie akné AC(11). Po spustení prístroja skontrolujte, že prístroj ukazuje ikonku na displeji - ošetrenie akné (návod).
  • Stlačte tlačidlo na nastavenie úrovne svetla (2) na nastavenie intenzity (5 stupňov). Umiestnite okienko záblesku zvislo na ošetrovanú oblasť. Keď stav na displeji začne blikať, znamená to, že prístroj je pripravený na ošetrenie.
  • Môžete si vybrať režim záblesk, alebo prešmykovanie. Ošetrujte jednu oblasť maximálne dvakrát a zopakujte dvakrát týždenne, až kým nedosiahnete želanú úroveň zlepšenia stavu akné - zápalu.Účinok ja hlavne protizápalový (likvidácia baktérii). Ošetrenie neovplyvní mastenie pleti a upchatie pórov. 

 

Kompatibilná len s IPL epilátorom LATYS.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.